Вистава "Сватання на Гончарівці"

Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Українською мовою

Про подію

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Юрій Старченко
Диригент-постановник - заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук
Художник - постановник Тарас Шигимагія
Балетмейстра-постановник - Олег Єгоров
Хормейстр-постановник - Любов Иголкина
 
«Просили мене написати оперету для театру, - писав Г. Квітка-Основ'яненко, - я зібрав кілька головних тутешніх характерів, і наповнив піснями, обрядами, і це все йде на лад».
Дія відбувається в місті Харкові, на Гончарівці. Уляна і Олексій люблять один одного і збираються одружитися. Мати Уляни - Одарка, заважає закоханим, тому що Олексій кріпак. Її жахає навіть думка, про те, що дочку поженуть на панщину. І вона прагне віддати Уляну хоча і за дурного, але багатого і вільного Стецька. Чиє ж бажання здійсниться: матері або закоханих?
Прем'єра відбулася 8 квітня 1992 року.
Тривалість вистави - 2 години.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Сватання на Гончарівці" відбудеться 6 листопада 2019, 16:00, середа в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

8 січня, 19:00
Київ Будинок офіцерів ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 853
Питання? Відповідь!
+