Любов по-італійськи

Ціна: 80 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
16+
Російською мовою

Про подію

Продовжуємо розширювати і різноманітити репертуар нашої Малої сцени: поки режисер театру Андрій Лебідь працює над Вистава «Любов по-італійські» за п'єсами відомого італійського драматурга Едуардо де Філіппо.
 
Три різні сценічні історії, і кожен раз з легкістю і гумором ми будемо міркувати на серйозні теми всепереможності любові і цінності сім'ї. Темпераментні герої вистави існувати зі своїми глядачами в одному вимірі, на одній «території» колоритних італійських двориків (атмосфера яких за допомогою різних прийомів буде досить точно відтворено на сцені) - незвичайне розташування глядацьких крісел перенесе гостей театру в самий вир подій.
 
Режисер - Андрій Лебідь,
Сценограф - Аркадій Чадов,
Художник по костюмах - Олександр Абманов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Любов по-італійськи відбудеться 29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в Харківський театр для дітей та юнацтва (ТЮГ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+