У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Похороните меня за плинтусом"

1 лютого 2014, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Моноспектакль Евгения Барсукова - легок и прост. Те кто не читал книгу Павла Санаева, поймут все и даже более. Те кто читал, естественно ждут каждый чего-то своего. Евгений Барсуков даст им Санаева, смешного и трогательного, без театральщины. Равнодушных на этом спектакле не бывает. 
 Газета "Восточный проект":
"Я не могла сдержать слёз!"
Моноспектакль по произведению П. Санаева «Похороните меня за плинтусом» заставил заплакать многих. «После выступления Евгения Барсукова я плакала. Нет слов. Он очень тонко все прочувствовал и передал. Важно, что актер не переиграл, а донес все эмоции и мысли в нужной степени» - говорит Наталья. Судьба маленького мальчика, его рассказ о своей жизни, череда ранящих воспоминаний и нюансы отношений в семье растрогали многих в зале. Евгений Барсуков очень тонко передал и образ бабушки, вечно проклинающей всех вокруг, и «мамы-Чумочки», которая является единственным смыслом в жизни ребенка, и чувства самого малыша, который вынужден жить по абсурдным законам жизни, придуманным бабушкой. Многие зрители назвали моноспектакль театра «ЮZ» одной из лучших в рамках фестиваля«Театральная легенда 2013» им. М.Д.Силаева.

Дипломы

«За творческий поиск и эксперимент» - Евгений Барсуков («ЮZ»)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Похороните меня за плинтусом" відбудеться 1 лютого 2014, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.