Тисяча та одна ніч

7 листопада 2019, 18:30, четвер
Ціна: від 150 грн
Тривалість
01:50
З антрактом
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Балет відомого азербайджанського радянського композитора Фікрета Амірова «Тисяча та одна ніч» був створений ще в 1979 році, проте і   в наш час з успіхом йде на багатьох сценічних майданчиках. В основу лібрето покладено знамениті східні казки Шехерезади (зокрема, про пригоди Синдбада-мореплавця, про птаха Рухх, про Аладдіна та принцесу Будур, про Алі-Бабу, який переміг  сорок розбійників).
Музика «Тисяча та однієї ночі» приваблює складною східною ритмікою, надзвичайною співучістю мелодій, класичною впорядкованістю. Це дає хореографу широкі можливості для її інтерпретації. Цитуючи танцювальний фольклор арабських країн, він майстерно перекладає його мовою класичного балету. Казковий Схід, світ реальний та фантастичний, драматичні зіткнення та піднесені почуття, тонкий гумор та бешкетування – все це складається в єдине святкове видовище, позначене пластичною виразністю.… Гнів та біль в серці Шахріяра: улюблена дружина зрадила його. В нестримному пориві герой вирішує знищити всіх жінок своєї держави. Але несподівано у світі зла й насильства з’являється Краса й Мудрість – Шехерезада. Своїми казками вона не просто розважає розгніваного Шахріяра, а по-своєму бореться з його жорстокістю. Поступово в серці героя прокидається любов. Тисячу й одну ніч проведе він у країні казок Шехерезади, перш ніж знову відчує віру в любов та світлі почуття.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Тисяча та одна ніч відбудеться 7 листопада 2019, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+