У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Кукрыниксы. "Жизнь поэта"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

КУКРЫНИКСЫ приглашают своих единомышленников ,с новым театральным проектом ГОРШЕНЕВ и ЕСЕНИН "ЖИЗНЬ ПОЭТА"
 
Музыкально-театрализованная программа «Жизнь поэта» в рамках сольного проекта «Горшенев-Есенин» лидера группы «Кукрыниксы».
 
«Жизнь поэта» - это полноценные концерты с элементами театра. Для создания соответствующей атмосферы и наиболее полного отражения концепции проекта на выступлениях к участникам группы присоединится актер. Концерты будут проходить исключительно в «сидячих» залах: филармониях и домах культуры.
 
Программа концертов будет состоять только из композиций на стихи Сергея Есенина с альбомов «Душа поэта» и «Смерть поэта».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кукрыниксы. "Жизнь поэта" відбудеться 26 вересня 2014, 19:00, п’ятниця в Муніципальний центр культурних ініціатив (ПК Зв'язку). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+