Жениха викликали?

15 листопада 2019, 18:00, п’ятниця
Ціна: від 60 грн
Тривалість
02:20
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

Андрій Іванов

Комедія в 2-х діях

Постановка - О. Русов

Ви вірите в те, що життя можна змінити в будь-якому віці? Ні? Тоді раді вітати Вас в нашому залі на перегляді іскрометною і захоплюючої комедії, в якій головна героїня, в минулому відома актриса, вирішила віддати свою молодшу сестру заміж ... щоб, як то кажуть, і самотність скрасити, і в будинку з'явився господар. За справу береться досвідчений агент шлюбної контори, який спритно підбирає кандидатури наречених. Вир подій в комедії призводить до непередбачуваного фіналу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Жениха викликали? відбудеться 15 листопада 2019, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 грудня, 19:00
Київ Центр культури і мистецтв ціна: від 180 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 308
Питання? Відповідь!
+