Новый театр. "Моя единственная 1325-я" (Женихи по объявлению)

Всі квитки продані

Про подію

Інтелігентну жінку Наталю Сергіївну без її відома намагається видати заміж подруга Світлана Миколаївна, яка приїжджає до неї в гості. Незвичайний підхід Світлани Миколаївни до досягнення мети призводить до найнесподіваніших ситуацій.
 
У центрі швидко подій виявляється не тільки Наталя Сергіївна, але й інші, не посвячені в деталі плану Світлани Миколаївни персонажі, які "випадково" з'явилися на порозі будинку Наталії Сергіївни.
 
Ви побачите веселу яскраву комедію положень з несподіваним фіналом, яку глядачі назвали "ліричною сміхотерапією «Нового театру» про «стихійне лихо з 6-ти букв».
 
Вистава подарує вам гарний настрій і порадує любителів класичних добрих комедій.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новый театр. "Моя единственная 1325-я" (Женихи по объявлению) відбудеться 20 листопада 2019, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

18 грудня, 19:00
Харків Будинок Актора ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 181
Питання? Відповідь!
+