У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Alcest (France)

14 червня 2014, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Впервые в Харькове легендарная группа Alcest.

Если и есть пример живой французской музыки, которая может быть одновременно настолько красива и при этом холодна, то это именно группа Alcest. Ее основатель прошел тернистый путь от настоящего северного black-metal’a к одному из космических и запредельных состояний современной музыки – shoegaze. В этот раз французы приедут с концертом в Харьков для того, чтобы создать атмосферную сказку и провести по всем ее хитросплетенным сюжетным линиям. Коллектив приезжает с презентацией новой программы. Эти музыканты вряд ли все время смотрят себе под ноги из-за специфики качества своей музыки. Их взоры устремлены в самую душу каждого отдельного слушателя на концерте. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Alcest (France) відбудеться 14 червня 2014, 19:00, субота в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.