У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Томас Андерс

29 квітня 2014, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Немецкий поп-певец, актёр и композитор, бывший солист группы "Modern Talking". После распада дуэта (в 1987 г.) Томас сотрудничает с трио Man-X, поддерживающим исполнителя во время мирового турне, и продюсирует, совместно с женой Норой, их синглы Waiting So Long и I Believe. В 1989 году Андерс выпускает свой первый сольный альбом Different, продюсером и звукорежиссёром которого становится Гас Даджеон, известный по работам с Дэвидом Боуи и Полом МакКартни. Томас Андерс написал официальный гимн для популярного в Германии ледового балета "Holiday On Ice", занесенного в Книгу рекордов Гиннеса.Баллада Томаса Just Dream стала главной музыкальной темой двух программ — «Фантазия» и Алмазные мечты, которые были включены в "Турне мечты 2004—2005". Андерс неоднократно выступал с этой песней на телевидении в ледовых шоу, в сопровождении фигуристов. В марте 2006 года Томас осуществил свою давнюю мечту и записал акустический альбом в оркестровом сопровождении, пригласив для этой цели Варшавский симфонический оркестр и Оркестр киностудии в Бабельсберге. В 2012 году вышла песня No ordinary love — дуэт Томаса Андерса и украинской певицы Камалии, премьера прошла на Ukrainian Music Awards.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Томас Андерс відбудеться 29 квітня 2014, 19:00, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.