Театр ім. Лесі Українки. Вистава "Горизонт 200"

22 вересня 2019, 18:00, неділя
Ціна: 150 грн
Інші дати
Тривалість
03:30
З антрактом
Бронь На касу
24
години
16+
Українською мовою

Про подію

Горизонт 200 — так шахтарі кажуть про глибину дві тисячі метрів під землею. Це і про дві тисячі кілометрів України з півночі на південь, зі сходу на захід. Це про можливість бачити і небажання дивитися. Це про тих, хто не повертається. Це про перспективи. Це про викривлені закони реальності. Це про турбулентні часи.
У виставі використовуються монологи шахтарів із Львівсько-Волинського та Донецького вугільних басейнів, роздуми акторів та акторок театру Лесі, аудіозаписи з шахти, щоденникові записи, внутрішні переживання постановочної групи, озвучені на перекурі та купа цитат, гори цитат.
 
Тому ця вистава не про шахтарів. Ця вистава про людину у надзвичайних історичних обставинах. Ця вистава — привід поставити питання: навіщо нам шахти і шахтарі? Навіщо нам театр та актори? Навіщо актору шахтар і навпаки? Навіщо ми один одному?
 
Ця вистава — привід для нас, як для покоління, перевести подих, щоб продовжити рух і побачити свій наступний горизонт. Або ні.
 
Драматургині – Олена Апчел, Оксана Данчук,
Режисерка – Олена Апчел
Сценографи – Олена Апчел, Олексій Хорошко,
Композиторка – Олександра Малацковська,
Авторка пісень – Олена Апчел,
Саунд-дизайнер – Назар Павлик,
Художник зі світла – Артур Темченко,
Медіа-художники – Олексій Хорошко, Діана Ходячих
Діють: Андрій Кравчук, Анастасія Лісовська, Василь Сидорко, Михайло Понзель, Зоряна Дибовська,  Оксана Цимбаліст, Катерина Кудлач, Роман Кривдик, Сергій Литвиненко, Світлана Мельник

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр ім. Лесі Українки. Вистава "Горизонт 200" відбудеться 22 вересня 2019, 18:00, неділя в БК "Металіст". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

21 вересня, 21:00
Харків Art-Area ДК ціна: 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 119
23 вересня, 14:30
Харків Держпром (двір біля 5го під'їзду) ціна: 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 15
23 вересня, 16:00
Харків Держпром (двір біля 5го під'їзду) ціна: 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 17
Питання? Відповідь!
+