Вистава "War in progress"

21 вересня 2019, 16:00, субота
Перейти до вибору квитків
Інші дати
Продаж призупинено
Тривалість
01:20
18+
Мовою оригіналу

Про подію

Вистава показує власне бачення чехами війни в Україні. Це документальний текст про пошук правди серед інформації з європейських, російських та українських мас-медіа. Автори поєднують оригінали документів з мультимедіа, театром ляльок та гострим сарказмом. Це допомагає досягти певного ефекту відсторонення, щоб краще зрозуміти ситуацію. Здалека, крізь криве дзеркало медіа, без знання історичного та політичного контексту — це те, як більшість європейців бачить нашу війну. 
Як зрозуміти війну, яка відбувається за тисячі кілометрів?
Як зрозуміти, на чиєму боці правда?
Чи може взагалі хтось бути правий у війні?
В контексті сучасних гібридних воєн це майже неможливо. Бо зараз «щось» не існує, якщо про це ніхто не говорить. Інформаційна маніпуляція — найпростіший спосіб перетворити людину з суб'єкта на об'єкт.  
 
Режисер: Šimon Stiburek
Актори: Stephanie Van Vleet, Natálie Nováková, Mariana Bouřilová, Kryštof Lepšík, Lukáš Hausenblas

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "War in progress" відбудеться 21 вересня 2019, 16:00, субота в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+