У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Nova Sinfonietta. Міжнародний день музики

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Міжнародний день музики з Nova Sinfonietta
 
Камерний оркестр Nova Sinfonietta
 
Програма:
Вольфганг Амадей Моцарт. Дивертисмент ре мажор, KV 136
Арнольд Шенберг. Просвітлена ніч, тв. 4
Жорж Бізе — Родіон Щедрін. Кармен-сюїта
 
Піаніст і диригент — Станіслав Христенко, лауреат понад 25-ти Міжнародних конкурсів піаністів, артист Steinway, випускник Московської (фортепіано) та Варшавській (диригування) консерваторій, а також Клівлендського інституту музики (США). Виступав з концертами в двадцяти країнах на чотирьох континентах, артист-резидент Вашингтонської консерваторії, художній керівник Камерного оркестру 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Nova Sinfonietta. Міжнародний день музики відбудеться 1 жовтня 2019, 18:30, вівторок в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+