У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "8 марта мимолетом"

12 березня 2014, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Бывает день один в году, когда ты видишь чудеса, и происходит вдруг такое, что громыхают небеса…И это не Новый год, это 8 марта, день, когда властвуют женщины, царят над миром, и все происходит по их желанию. Волшебницы, иначе не скажешь.Герои спектакля преодолевают время, препятствия и расстояния и возрождают в себе настоящее чувство, имя которому — ЛЮБОВЬ. герои пьесы действуют не на условном историческом фоне, и не в условных "западных" интерьерах, а в нашей сегодняшней реальности. И ведут они себя очень по-современному: глубину чувств и накал страстей пытаются прикрыть шуточками, порою остроумными, порой циничными. Но, как и положено подлинным героям, они живут чувствами и страстями.А вообще любовь — это здорово, кто-то будет спорить?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "8 марта мимолетом" відбудеться 12 березня 2014, 19:00, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.