Театр "Время Ч". "Аz есмь ..."

8 вересня 2019, 19:00, неділя
Ціна: 150 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години
16+
Російською мовою

Про подію

Майже детективна історія, в якій кого тільки не зустрінеш і чого тільки не знайдеш. Упорядкований хаос з людей і речей: дружина, скарбнички з грошима, дідусь-романтик, вічнозелений фікус, і навіть дівчатка, які люблять танці, особливо стриптиз.
 
Це і багато іншого тісно пов'язане в заплутаний вузол, який нам і належить розв'язати. Чи готові?
 
Відгуки:
 
@natali_sed, Instagram, 10.04
«Сьогодні ходила на виставу «Аz есмь…» Дуже сподобалося як любителю незвичного, незвичайного і того, що виходить за рамки розуміння. Були і сміх, і сльози, і непідробне тремтіння по тілу. Місцями дійсно моторошно. Час пролетів як мить - на одному диханні. Я б подивилася ще разок, актори грали на найвищому рівні!»
 
Олександр Аннічев, 25.05
«Вибачте, але творцям «Аz есмь…» навіть порадити нічого. Дуже хороший, розумний, а головне, добрий спектакль. І інтимний за відчуттям.»
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Время Ч". "Аz есмь ..." відбудеться 8 вересня 2019, 19:00, неділя в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+