Мина Мазайло

Всі квитки продані

Про подію

Микола Куліш
Комедія, яка булу Заборонена понад півстоліття.
Вистава на 2 Дії
Длительность вистави: 2 години 30 хвилин
Постановка та режисура: Олександр Бєляцькій, засл. арт. України Анатолій Стародуб
 
Розкол у родіні етнічного міського українця Мини Мазайла спрічінюється его наміром Изменить своє осоружне, бо українське прізвище на інше, Привабливий Перш за все заємнім корінням. Например, на Сірєнєва. Дружина и дочка у вірішенні цього "сімейного питання" - на боці Міні, а син навпаки вперто предлагает Додати до свого українського прізвіща ще й прадідівську приставку - "Квач". Розкол міцнішає, коли до актівної участия в родінній Дискусії про зміну прізвіща залучаються непріміренні между собою вороги тьотя Мотя з Курська та дядько Тарас з Києва.
 
Комедія "Мина Мазайло" - літературна пародія на Урядовому директиву 20-х років Минулого століття про Негайно масово українізацію населення РЕСПУБЛІКИ.
 
Микола Куліш розвінчує міщанство та шовінізм усіх мастей. п'єса НЕ Втрата своєї актуальності и тому идет на сцені театру як комедія - «бойовик».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мина Мазайло відбудеться 31 жовтня 2019, 18:00, четвер в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+