Вистава "Танго"

Ціна: 120 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

Cлавомир Мрожек

Трагікомедія на 2 дії

Постановка - засл. діяч мистецтв України С.Пасічнік

Ласкаво просимо в світ реальності, яка існує за своїми законами і не має логічного пояснення ... У вихорі екстатичного танго перед нами будуть кружляти герої вистави: фанатично спраглий порядку, заснованого на непорушних цінностях, бунтар Артур і його кузина і наречена Аля; смішні бабуся Євгенія і дядько Євген, постійно ховаються по кутах і невтомно «ріжуться» в карти, не відволікаючись на навколишній світ; карикатурні Елеонора і Стомил - батьки Артура які, перебуваючи в повному хаосі бунтарських ідей, оспівують всі ступені свободи від політичних до сексуальних ... А ще Едик - лакей?, друг?, партнер по картах?, коханець? ...

Всі персонажі знаходяться в неймовірному безладді думок і вчинків ...

Все навколо виглядає заплутаним, зворушливим, дивним і смішним одночасно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Танго" відбудеться 29 жовтня 2019, 18:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+