Шельменко-денщик

Ціна: від 60 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
Українською мовою

Про подію

Григорій Квітка-Основ'яненко

Тільки подумайте: вистава «Шельменко-денщик» дбайливо зберігається в репертуарі театру більше 60 років! В черговий раз на сцені старий Шпак зі Шпачиха даремно намагаються «пристойно» видати заміж свою єдину дочку Прісеньку, і в черговий раз Скворцов викрадає її за допомогою зухвалого Шельменко і з потурання Прісеньковоі подруги Евжені. В черговий раз Шпачиха розпалює Шпака за невиправдане довіру до Шельменко і раптом закохується як дівчина в молодого капітана. Спектакль шевченківців пройшов шляхами війни у виконанні акторів фронтової бригади. І завжди - то в прифронтовій смузі, то на польовому стані, то на гастролях по містах колишнього Союзу, - завжди ця безсмертна іскрометна комедія викликала у глядачів широку амплітуду емоцій від здивування до гомеричного сміху. Втім - викликає ті ж найщиріші почуття і сьогодні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Шельменко-денщик відбудеться 14 жовтня 2019, 18:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

2 жовтня, 19:00
Кременчук ДК Кредмаш ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 595
3 жовтня, 19:00
Полтава Театр ім. Гоголя ціна: від 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 523
Питання? Відповідь!
+