Пахіта. Кармен-сюїта

18 вересня 2019, 18:30, середа
Ціна: від 120 грн
Інші дати
Тривалість
03:20
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Одноактний балет на музику Л. Мінкуса Пахіта народився з великого сюжетного вистави ХІХ століття хореографа Маріуса Петіпа. Сьогодні в ньому залишилося Гранд па, яке вимагає від виконавців віртуозного володіння технікою класичного танцю.

Кармен-сюїту написав Родіон Щедрін за мотивами опери Бізе «Кармен» для своєї дружини Майї Плісецької. А поставив цю виставу знаменитий кубинець Альберто Алонсо. Це копія вистави, який народився більше 40 років тому на сцені Великого театру в Москві і був перенесений до Харкова, Одеси та Києва А. Плісецька.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Пахіта. Кармен-сюїта відбудеться 18 вересня 2019, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

29 вересня, 18:30
Харків ХНАТОБ ціна: від 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 194
Питання? Відповідь!
+