Паяци (опера)

26 вересня 2019, 18:30, четвер
Ціна: від 120 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Італійською мовою

Про подію

«Паяци» – краща та найвідоміша з опер італійського композитора Руджеро Леонкавалло, один із шедеврів    «верізму» (стиль, згідно з яким тема та сюжет мають бути запозичені з життя простих людей).  Цікавою є історія створення опери Леонкавалло. Вона заснована на реальних подіях: адже  батько Руджеро - суддя - розбирав подібну кримінальну справу.

Можливо, саме тому музика «Паяців» сягає великої сили та правди в зображенні людських пристрастей. Радісному пожвавленню,  святковим фарбам протиставлені мелодії, сповнені, глибокої скорботи й страждання, а ліризм поступово «насичується» патетикою й драматизмом.

…На фешенебельний італійський курорт прибувають мандрівні комедіанти. Тільки цього разу свято  закінчується невесело: чоловік убиває зрадливу дружину та її коханця прямо на сцені. А глядачі «вистави у виставі» до останнього не розуміють, що насправді всі вони – свідки не тільки театральної трагедії.La comedia è finita!..

Диригент і режисер-постановник Вікторія Рацюк так коментує свій задум: «Сюжет «Паяців» актуальний в усі часи. І не буде порушенням авторського тексту розгляд його під іншим кутом зору. А при нинішніх технічних можливостях ми можемо дозволити собі максимально наблизити оперу до сучасного глядача, використовуючи, наприклад, відеоінсталяцію, анімацію».

Тривалість: 1 год 30хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Паяци (опера) відбудеться 26 вересня 2019, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+