Matrang

26 жовтня 2019, 22:00, субота
Ціна: 450 грн
Бронь На касу
24
години
16+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Дорогі друзі, з незалежних від артиста і організаторів причин, ми змушені перенести концерт в м. Харків, заявлений на 6 липня 2019 р. на нову дату.
Концерт буде проведено 26 жовтня початок 22:00
Майданчик Victory Concert Hall.

Всі, раніше куплені квитки будуть дійсні на вході.

Для тих хто бажає повернути гроші за квитки:

Повернення проводиться до 23 липня 2019 року.

Ознайомитися з умовами повернення

Популярність прийшла до Алана в 2017 році, коли його пісня «Медуза» стала одним з головних російськомовних хітів року. Пісня номінувалася в премії Муз-ТВ в номінації «Пісня Рунета». З нею ж він 7 січня 2019 року прийняв участь в «Live Fest URBAN» (частина програми фестивалю Роза Хутір).

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Matrang відбудеться 26 жовтня 2019, 22:00, субота в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

25 жовтня, 20:00
Київ Stereo Plaza ціна:
Замовити квитки Залишилось квитків: 183
Питання? Відповідь!
+