Театр Чорний квадрат “Вибач. Прощавай. Сміття винесу сам”

Ціна: від 110 грн
Тривалість
01:50
Без антракту
Бронь На касу
72
години
Російською мовою

Про подію

ПРЕМ’ЄРА!
 
З проекту «До і Після сексу».
 
Розумна, пристрасна, ефектна фірмова КОМЕДИЯ, з якогї варто починати знайомство з театром "Чорний Квадрат".
 
Діма обожнює Олю. Оля обожнює Миколу Анатолійовича, а йому 45 років і він одружений. Катя кохає свого чоловіка. І любовний трикутник перетворюється в квадрат. Бажання сидить на бажанні і бажанням поганяє.
 
Гумору предостатньо, душевні хвилювання зашкалюють, адже кохання не знає кордонів, віку і не має сумління. У виставі багато палючих і відвертих розмов, він зшитий з нестерпної ніжності і нестерпного цинізму.
 
Ідеально підходить, щоб запросити батьків або своїх "колишніх", або своїх "майбутніх")).
 
У ролях: Анатолій НЕЄЛОВ, Александра ПАНАСЕВИЧ, Евген ВОЛОШЕНЮК та Мірослава БОБРОВСЬКА.
 
Вистава російською, тривалість 1год., 50хв., без антракту.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Чорний квадрат “Вибач. Прощавай. Сміття винесу сам” відбудеться 9 вересня 2019, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+