Вистава. Робін Гуд

14 липня, 11:30, неділя
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
Тривалість
01:45
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Про подію

Течение багатьох століть НЕ вщухають Суперечка історіків и літераторів про ті, ким насправді БУВ Робін Гуд. Діапазон думок: від захисника бідних и пригнобленими до принца злодіїв и розбійніків. Свою лепту в Цю Суперечка внесли відомі письменники, кінематографісті, театральні постановник. У 1970-ті роки «конкурентоспроможною» стала музична вистава двох харківян - композитора Марка Кармінського та лібретіста Віктора Дубровський, что побудовали на п'єсі драматурга качана століття Сергія Заяїцького.
 
Наш Робін Гуд - ліричний и даже романтичний хлопець. Важліво, что в Музичну основу вистави покладаючи НЕ простонародні балади, а лірічну поезію Роберта Бернса в витонченого перекладі Самуїла Маршака.

Музика М. Кармінського доступна й впізнавана, мелодії легко запам'ятовуються - це суцільні шлягери. А ось декорації та костюми задумано в середньовічному стилі, як того требует легенда про Робін Гуда. Вистава орієнтована на юнацький аудіторію, проти чудово підійде й для сімейного перегляду.
Длительность: 1 рік. 45хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава. Робін Гуд відбудеться 14 липня, 11:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+