Ромео та Джульєтта (балет)

12 липня 2019, 18:30, п’ятниця
Ціна: від 150 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години

Про подію

3 ДІЇ

РОМЕО І Джульєтта балет

НЕ ЗНАЄ СВІТ сумніше НА ПЛАНЕТІ БІЛЬШЕ долю Ромео і Джульєтти.

Балет С. Прокоф'єва «Ромео і Джульєтта» був вперше показаний не на Батьківщину композитора (де відразу знайшов визнання), а в Брно в 1938 році. І тільки постановка М.Лавровського на сцені Театру опери та балету ім. С. Кірова (1940) відкрила цьому новаторському твору шлях на сучасну балетну сцену. В Україні першим його втілив В.Вронській (Надирадзе) в столичному театрі (1955), а в Харкові першим був А.Пантікін (1967). Головні ролі виконували тоді зірки українського балету С. Коливанова і Т. Попеску, одну з провідних партій - М. Ковмір, згодом соліст Кіровського театру. А за диригентським пультом стояв один з метрів українського диригентсько школи Е. Дущенко. Художнє рішення запропонував Л.Братченко.

У 1982 році свою версію «Ромео і Джульєтти» поставив для харків'ян земляк композитора з Донецької області В. Шкілько. І ось нове рішення хореографічного вистави на знаменитий шекспірівський сюжет. Над ним працює заслужений діяч мистецтв Молдови А. Литвинов (знайомий нашим глядачам по створенню власних хореографічних версій балетів «Коппелія» і «Корсар»). Майбутній вистава на музику класика ХХ століття С. Прокоф'єва раз може сколихнути глядачів історією веронских коханців і застерегти світ від повторення безглуздою і смертельної ворожнечі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ромео та Джульєтта (балет) відбудеться 12 липня 2019, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+