Інформація щодо обмеження масових заходів!

Винни Пух и Друзья

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Винни-Пух
Плюшевый медвежёнок Винни-Пух и мальчик Кристофер Робин, Поросенок и Сова, старый ослик Иа и тигр по имени Тигра,  Кролик...     Имена, хорошо знакомые с детсва  каждому малышу. Как, не помните???... Тогда самое время посмотреть великолепную новую историю-сказку и погрузиться в волшебный мир Винни и его друзей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Винни Пух и Друзья відбудеться 4 січня 2014, 11:00, субота в ХАТОБ, зал театра "Петрушка". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+