DIY-театр "Театральное сумасшествие"

13 червня, 20:00, четвер
Ціна: 60 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години
12+

Про продію

"Театральне божевілля" - це театральні епізоди, поставлені з уривків з п'єс і драматичних творів А. Чехова, Ф. Достоєвського, С. Мрожека, О. Купріна, М. Гоголя та інших класиків, пов'язані в в єдине театральне дійство спільною ідеєю та хореографічними етюдами.

Це справжнє театральне божевілля, яке змусить вас сміятися до сліз, плакати, співпереживати і точно не залишить байдужим.

Режисер: Олег Дідик

Пластичне рішення: Наталя Федина

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DIY-театр "Театральное сумасшествие" відбудеться 13 червня, 20:00, четвер в Пластилінова ворона. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+