У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

MDTеатр прем'єра "Мечты сбываются" #DreamWorks

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Розпочни своє літо з МДТ
Творці ТОПових комедій Харкова взялися за велику форму складного жанру комедійна драма.
Автор п'єси Іван Вирипаєв і режисер Олексій Райт будуть говорити з нотою гумору і гротеску про сучасні стосунки чоловіка і жінки.
 
Сюжет драми - фентезі «DreamWorks #МечтаCбывается» розповідає дивовижну історію кохання між двома супругами. Історія починається з люблячої і щасливої родини. Але трапляється величезне нещастя, обставини забирають дружину Девіда. Кожен день він бореться сам з собою не в силах бачити тягар самотності, в той час як Меріл знаючи що буде відбуватися з чоловіком приготувала йому знаки порятунку. Однак для Девіда виявляється абсолютно несподіваним поворотом подій, весь його навколишній світ, всі його друзі - комічний і добродушний світ приготований Меріл після своєї смерті прирікає Девіда на ще більші переживання виявляється невиносним. Девід не може змириться зі смертю Меріл, і зустрічається з нею навіть після її смерті.
Ця комедійна мелодрама дасть особливий поштовх для роздумів сучасній людині. Єдине що ми можемо відчути в своєму житті і вірити без нав'язування переконань це любов чоловіка до жінки.
 
Чому варто йти:
 
- на сцені 10 акторів
- масштабні декорації
- сучасна драматургія Івана Вирипаєва
- Особливий вечір в самому комфортному залі (влітку працює кондиціонер)
 
Олексій Райт
Катарина Леонова
Богдан Адаменко
Валентин Дорошенко
Інна Островська
Єлизавета Любимова
Сергій Анипченко
Андрій Воронов
Марта Доноцова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

MDTеатр прем'єра "Мечты сбываются" #DreamWorks відбудеться 27 вересня 2018, 19:00, четвер в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+