Світлий концерт. ХОССП

2 червня, 20:00, неділя
Ціна: 150 грн
Інші дати
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
До
12 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про продію

Концерт рок- хора у Харкові! 
Хор Одиноких Сердец Серданта Пеппера готує заключний концерт сезону!
 
У репертуарі хору є багато пісень, що здатні втішити змучений дух, подарувати тиху радість, і, якщо є потреба, — вселити незламний оптимізм. Ми вирішили зібрати усі давно улюблені пісні (і, звісно ж, додати до них нові, не менш прекрасні) у єдиний терапевтичний, СВІТЛИЙ концерт.
 
У програмі усі відтінки приємної хвилюючої млості, любовної ніжності, духовного піднесення і просвітлення, а якщо в піснях і буде трішки смутку, — то тільки світлого, задля метаної. Тож відкиньмо хардкор нестерпних буднів і нумо обіллємось музичним єлеєм!

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Світлий концерт. ХОССП відбудеться 2 червня, 20:00, неділя в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

1 червня, 20:00
Харків Art-Area ДК ціна:
Питання? Відповідь!
+