Театр ім. І. Франка «Моя професія — синьйор з вищого світу» Дж. Скарначчі, Р. Тарабузі

Тривалість
03:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
10+
Українською мовою

Про продію

Синьйор Папагатто — гість усіх неаполітанських весіль і похоронів, з яких завжди я винесе один-два кошики делікатесів, аби згодом вдало їх перепродати. Однак Леоніда не полишає думка, що він витрачає свої таланти даремно. Призначивши сам себе керівником благодійного фонду, Синьйор скеровує його роботу на допомогу власній сім'ї, ясна річ, зберігаючи в таємниці, свою приналежність до неї. Однак, на заваді вдалій афері стають збіг обставин і бурхливі італійські емоції… 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр ім. І. Франка «Моя професія — синьйор з вищого світу» Дж. Скарначчі, Р. Тарабузі відбудеться 25 червня, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 червня, 19:00
Полтава Театр ім. Гоголя ціна: від 60 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 435
18 червня, 19:00
Полтава Театр ім. Гоголя ціна: від 60 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 402
20 червня, 19:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 50 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 702
Питання? Відповідь!
+