У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Алиса в стране чудес

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Как ты думаешь, как  глубока кроличья нора,сколько чая выпивает  Шляпник за день и на сколько зла Червовая королева? Ты можешь это узнать,отправившись с Алисой в удивительное приключение в Страну чудес.В этой стране живет Чеширский Кот,волшебная  Гусеница, Шляпник и Белый Кролик.Дети вместе с нашими героями, перенесшись в Страну Чудес,станут участниками настоящего волшебства.Ребят ждут невероятные приключения, яркие куклы, лазерное шоу и сюрприз из мыльных пузырей .

Для детей от 3-12 лет 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Алиса в стране чудес відбудеться 22 грудня 2013, 11:00, неділя в ХАТОБ, зал театра "Петрушка". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.