Тополинопуховая импровизация Воробушка

9 червня, 19:00, неділя
Ціна: від 200 грн
Інші дати
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Російською мовою

Про продію

Літо! Ах, скільки в цьому слові букв! Чотири! Ну дива! З приходом літа, тополиного пуху та алергії приходить ще Інародний театр абсурду Воробушек, щоб осяяти цей світ дооовгою імпровізацією.
 
Що писати? Що описувати? Робимо її ми вже не один рік. Всі все знають і так. Вперше йдеш на імпровізацію до нас? Молооодчик. Все одно не будемо описувати, що це. Потрібно дивитися. Божевільні історії, які оживають та розширюються прямо тут і зараз. Ну, не тут і не зараз, а 9 червня рівненько о 7 годині вечора, в "Камалая".
 
Інформація для алергіків: біля входу стоятимуть озонатори.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Тополинопуховая импровизация Воробушка відбудеться 9 червня, 19:00, неділя в Sutra Bar Kamalaya. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

27 травня, 19:00
Харків Кінотеатр "Боммер" ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 102
Питання? Відповідь!
+