Графік роботи кас у великодні та травневі свята!

Малый Театр Марионеток. "Натюрморт"

22 травня, 19:00, середа
Ціна: 130 грн
Бронь На касу
72
години
12+

Опис

"Малий Театр Маріонеток представляє містичну виставу за мотивами біографії Егона Шиле!

Таємничий гість або господар, а може слуга (?) І не пам'ятаючий хто ВІН і ДЕ - Егон Шиле у закрученому і похмурому сюжеті Натюрморт.

Він живе вже 10220 днів. Йому дзвонить телефон і хтось задає одні й ті ж питання. Потім огидний чай і ВОНА - вона приходить завжди в один час.

Що це за місце і чому ВІН тут?

10221 (ПЕРШИЙ) день ...і все спочатку!

 Це тільки мала частина всіх загадкових явищ, які ми там піднімаємо, щоб на всі дати відповідь - але (!) Тільки у самому кінці. Якщо Ви полюбляєте закручений сюжет, не боїтеся переживати і плакати - трагедія Егона Шиле саме для Вас!

Філософський пошук на тему творця із яскравим фіналом."

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Малый Театр Марионеток. "Натюрморт" відбудеться 22 травня, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+