У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Творческий вечер Ивана Охлобыстина

28 листопада 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Творческий вечер актера, режиссера и сценариста, философа и священника,  а также прекрасного семьянина и отца шестерых детей, Ивана Охлобыстина пройдёт в ХАТОБе.
 
Иван Охлобыстин учился во ВГИКе, работал режиссером на «Мосфильме», занимался политическим пиаром, печатался в известных изданиях и даже недолгое время владел собственной киностудией. После этого закончил семинарию и стал отцом Иоанном. А затем – вернулся в светскую жизнь, стал продюсером и снялся в фильме «Соловей-разбойник»… Не забывая при этом сниматься в роли эксцентричного тирана доктора Быкова («Интерны»).
 
Вниманию зрителей будет представлен  творческий-вечер «Духовные беседы» - интерактивный моноспектакль, шоу-программа, которая является результатом реализации всех многогранных талантов Ивана Охлобыстина… 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Творческий вечер Ивана Охлобыстина відбудеться 28 листопада 2014, 19:00, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+