Театр GODO. Вистава "Love is..."

Ціна: від 130 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Російською мовою

Про продію

Ні, це не драма.
Натяк на комедію?
Можливо. Але тільки для того, щоб бути щирими із вами!
 
Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три болі, три абсолютно різні погляди на трепетне, вічно хвилююче всі епохи питання – стосунки між чоловіком і жінкою.
 
 Що буде робити з любов'ю у своєму житті зразковий сім'янин – інженер ліфтів? Як вчинить педантичний дизайнер, який дуже добре розуміє жінок? І чи станеться щось із зухвалим телеведучим-кар'єристом, який ненавидить жінок? Обставини зібрали їх в одній квартирі, об'єднує їх дружба, але розмови аж ніяк не про це.
 
Що відбувається у свідомості чоловіка, коли він дивиться на жінку? Коли закохується? Що його захоплює і дратує, а чого він зовсім не може зрозуміти ... Що означає жіноче: «Як ти так міг?».
Або: «Коли ти мені, нарешті, подзвониш?»
 
Що означає чоловіче: «Буду через 15 хвилин!», і чому вони вдають, що сплять, поруч із жінкою в громадському транспорті?
 
І у всій безлічі цих питань, на 20-ти квадратних метрах, вони встигають посваритися, помиритися, зайнятися психоаналізом, випити весь алкоголь, обговорити фільми, викликати красунь, і, зрештою, побитися й замкнутися в туалеті.
 
Як говорить один із героїв п'єси: «Усі проблеми у світі через жінок!», і, як зазначає другий: «Та ми ще гірше жінок! Ви чули, про що вони говорять? – Про чоловіків, косметику, фітнес, моду, кухню, дітей, а ми? Ми тільки й робимо, що говоримо про них».
 
Вистава «LOVE IS ...» – це не екстравагантний підхід до стосунків, і не привід учити когось жити й любити. Швидше, це просто бажання провести разом приємний вечір, замислившись про щось по-справжньому важливе. І, як говорить третій герой п'єси: «Хороші люди повинні робити добро. Це так само просто, як дарувати подарунок на Різдво, так само просто, як сказати «Люблю», не тому що так потрібно, а тому що ти сам цього хочеш»!
 
За мотивами творів: «Паніка» Мікі Мюллюахо, «Що таке любов» Марса Калахана, «Марс і Венера» Джона Грея.
 
В ролях: Богдан Адаменко, Іван Янченко, Сергій Аніпченко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр GODO. Вистава "Love is..." відбудеться 30 травня, 19:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+