У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Великий сольний концерт «І лине пісня українська»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

31 травня о 18.30 у Харківській філармонїї найбільший професійний ансамбль Східної України представляє нову програму у виконанні хору та оркестру! Прозвучать композиції Ігоря Поклада, Платона Майбороди, Анатолія Пашкевича та інших відомих українських авторів.
Основою для творчих пошуків колективу є українська культура та національна самобутність. Проте це не заважає ансамблю йти у ногу із часом, представляючи українську пісню сучасним слухачам цікаво та зрозуміло!

Хор та оркестр ансамблю в оновленому складі виконають добре відомі музичні твори у власній оригінальній обробці, скористайтеся можливістю послухати улюблені композиції у добре знайомому та водночас новому звучанні!
Головний диригент, лауреат міжнародних конкурсів – АНДРІЙ СТРІЛЕЦЬ.
Головний хормейстер, лауреат міжнародних конкурсів – ЛЮДМИЛА АВДИМИРЕЦЬ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Великий сольний концерт «І лине пісня українська» відбудеться 31 травня 2019, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+