Графік роботи кас у великодні та травневі свята!

Лебедине озеро (балет)

11 травня, 18:30, субота
Ціна: від 150 грн
Тривалість
03:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Покладена в основу «Лебединого озера» Чайковського німецька казка про зачаровану дівчину-лебідку, була перетворена композитором в ліричну поему вірного кохання, що торжествує над злом і підступністю і хвилює слухача і до наших днів.
«Лебедине озеро» - перший балет П. Чайковського. Сьогодні він займає вершину в рейтингу хореографічної класики у всьому світі. Типові для того часу жанри і форми в ньому ще збережені, але при цьому наповнені новим змістом. Цього досягли в своїй постановці ще в ХIХ столітті творець «лебединих» сцен Лев Іванов і його соратник по мистецтву Петіпа, який поставив інші сцени балету. Пізніше до них приєдналися інші балетмейстери.
Саме «Лебедине озеро» відкрила свій перший сезон балетна трупа нашого, в той час столичного, театру в 1925 році. Згодом легендарні танцівники харківської сцени Світлана Коливанова і Теодор Попеску запропонували свою інтерпретацію головних образів, яку і сьогодні дбайливо зберігає нове покоління артистів.
П. Чайковський «Лебедине озеро».
Балет в 4 діях
Лібрето В. Бегічева і В. Гельцер
хореографія
М. Петіпа, Л. Іванова, А. Горського
постановка
Т. Тюриной, В. Хомякова, заслуженого артиста України В. Гудименка
художник
А. Каждан
***

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лебедине озеро (балет) відбудеться 11 травня, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+