У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Николай Рябуха

6 грудня 2013, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Глубокий, изысканный, чарующий, бархатный, добрый бас-баритон подарит Вам радость и хорошее настроение.
Николай Рябуха, ворвался в концертный мир Москвы два года назад, в 19-ти летнем возрасте, с песнями легендарных Александры Пахмутовой и Арно Бабаджаняна, а также своими 60 авторскими песнями, музыку и слова к которым пишет сам.
В 2012-2013 годах Николай принял участие более чем в 200 мероприятиях в самых престижных концертах Москвы: в Государственном Кремлевском Дворце, Государственном центральном концертном Зале «Россия», «Крокус Сити Холле», Концертном Зале Московской филармонии «им. П.И. Чайковского», Колонном Зале Дома Союзов, Московском  международном Доме музыки и др.
 
Сегодня в репертуаре Николая более 300 песен, он стал любимцем требовательной Московской публики. Каждый его концерт — это радость для людей старшего возраста и интеллектуально развитой молодежи . Любимые с детства песни, зазвучат для Вас вновь в исполнении великолепного мастера, каким без сомнения является Николай Рябуха. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Николай Рябуха відбудеться 6 грудня 2013, 19:00, п’ятниця в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.