Імпровізаційна імпровізація Воробушка

26 квітня, 19:00, п’ятниця
Ціна: від 150 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Російською мовою

Опис

Страсна імпровізація у «Боммері». Ми знаємо, що ти давно бажав побачити імпровізацію Воробушка і завжди барився: то місць не вистачало, то ще чого. Але тепер, видовищ і місць вистачить на всіх.
 
Ми запрошуємо тебе, тримаємо за ручку і натякаємо, що 26 квітня чекаємо на тебе у Харкові, о 19:00 на мегагалактичну імпровізацію Воробушка, яка вперше відбудеться у кінотеатрі «Боммер». На тебе чекає гумор, подив, небезпека, радість, музична, видовищно-екранна частини і, можливо, подарунки (можливо і стусани) та, звичайно ж, чоловікииии з гаража.
 
Але це не точно. Точно лише те, що ми повинні зустрітися і знову обійматися, як раніше. До зустрічі. Інародний театр Воробушек любить дивитися тобі в очі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Імпровізаційна імпровізація Воробушка відбудеться 26 квітня, 19:00, п’ятниця в Кінотеатр "Боммер". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+