P.S. Театр. "Вибір" Прем'єра!

22 березня, 19:00, п’ятниця
Ціна: 290 грн
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Опис

22 березня о 19.00 (п’ятниця)
Прем’єра! «ВИБІР»
Харківський театр “P.S.”, вул. Гіршмана, 16
 
Вистава ДЛЯ ДОРОСЛИХ! Діти до 16 років не допускаються!
 
ВИБІР - надвідверта п’єса польського драматурга Яцека Влосека у спільній постановці режисерів нашого театру - Світлани Пасічник та заслуженого діяча мистецтв України Степана Пасічника, - це справжній виклик сьогоднішньому дню.
Коли жага досягнути, здається, остаточно витіснила  справжню мету кожного з нас, відчути отой ледь вловимий тон гармонії і спокою, з яким ми народилися, і який ще в дитинстві дарував нам чудесні переживання безпричинної радості... Це від нього відбудовувалося потім усе справжнє в нашому житті...
Але бажання досягнути, перемогти, здобути, набути...Як непомітно вони виникають, заповнюють, а потім переповнюють... Як вдало камуфлюються під привабливі гасла: ДОСЯГНУТИ УСПІХУ! ЗДОБУТИ ВИЗНАННЯ! ВІДНАЙТИ МОТИВАЦІЮ!!!
І колись на самому початку ставши на цей шлях, ми не помічаємо вже, що насправді тепер не маємо іншого ВИБОРУ... що наш вибір - лишився в минулому, і що виходу - нема...
Але.
Головною умовою життя, які не доводилося грати в ньому ролі, була й залишається єдина мета - цей вихід знайти. Повернути собі вухо дитини, яка здатна розрізнити з-поміж вічної какафонії зовнішніх подій вічну ноту внутрішнього безпричинного щастя.
 
Грають:
Ірина УСЕНКО
Степан ПАСІЧНИК, заслужений діяч мистецтв України
Валерій БРИЛЬОВ
Ярослав СОЛОМКО
Наталя ДЯДЕНКО
Ярослав ДРОНОВ
 
Режисер – Cтепан та Світлана ПАСІЧНИКИ
 
Психологічна драма за п'єсою Яцека Восека на дві дії. 
 
Тривалість: 3 год 15 хв.
 
Звертаємо вашу особливу увагу на те, що перед початком вистави ми ЧАСТУЄМО усіх глядачів канапками, тістечками, чаєм, натуральним вином від Мережі «INVINO». Тому наші двері відчинені для вас за півгодини до вистави. Просимо вас не запізнюватися, адже вхід після початку стане неможливим.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

P.S. Театр. "Вибір" Прем'єра! відбудеться 22 березня, 19:00, п’ятниця в P.S театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+