Кінопоказ "Людина, яка здивувала всіх"

2 квітня, 19:00, вівторок
Ціна: 99 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
16+
Мовою оригіналу

Опис

Кіноклуб Magnolia та дистриб’ютор Kinove представляють серію показів авторського, інтелектуального та естетичного кіно, з лекціями та обговореннями.

 

ЛЮДИНА, ЯКА ЗДИВУВАЛА ВСІХ

Режисери: Наталія Меркулова і Олексій Чупов

Росія, Франція, Естонія. 2018. Драма. 105 хв.

У ролях: Євгеній Циганов, Наталія Кудряшова, Юрій Кузнєцов, Павло Майков.

Фільм-учасник 75 Венеційського кінофестивалю 2018 року, отримав там нагороду за найкращу жіночу роль і схвальні відгуки від критиків.

 

Драматична притча, в основі якої – згадки про сибірське дитинство та місцевий епос однієї з режисерів картини, Наталії Меркулової.

Головний герой Єгор (Євгеній Циганов) – зразковий лісник і батько з російської глибинки. Коли лікарі виявляють у чоловіка рак, той не може змиритися зі смертним вироком строком у кілька місяців і намагається втриматись за життя усіма можливими способами. Але коли і дружина (Наталія Кудряшова), і лікарі, і шамани виявляються безсилими, він зважується на відчайдушний крок – змінити свою ідентичність на жіночу. У персонажа Єгора є прототип з давньої сибірської легенди – це Гусак Жамба, що прикидається гускою, аби неминуча Смерть не впізнала його. Щоправда, у фільмі протистояння смерті відбувається під тиском обов’язків родинного життя та мізантропічного суспільства.

Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

Коли: 02 квітня, вівторок, 19:00.

Де: INVITE HUB, ул.. Скрипника, 14-А.

Як: великий екран, якісна картинка (full-hd проектор), розподілена акустика, зручні крісла. Культурно, без попкорну, дзвону та світла в очі від телефонів, розмов під час перегляду.

Що окрім фільму: вступна лекція до, загальне обговорення, обмін думками, розкриття незрозумілого та впущеного після перегляду.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кінопоказ "Людина, яка здивувала всіх" відбудеться 2 квітня, 19:00, вівторок в Invite Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+