Сергій Бабкін. «Квартирник»

Ціна: від 650 грн
Бронь На касу
72
години
Російською мовою

Опис

Квартирник Сергія Бабкіна

16 травня в Будинку Кіно Сергій Бабкін проведе квартирник, де виконає свої найдушевніші композиції. А також поспілкується з аудиторією і відповість на всі питання слухачів.

Квартирники відрізняються від звичайних концертів. Тут головна роль відводиться спонтанності. Навіть сам Сергій не знає, яку пісню він заспіває наступною. Ту, яку забажають слухачі або ту, що підкаже душа. Квартирник – це не концерт. Це зустріч зі своїм слухачем, можливість задати питання улюбленому артисту і отримати щиру відповідь. Нібито ви не у концертній залі, а на затишній кухні із запашним чаєм спілкуєтесь під гітару.

Сергей Бабкин проводить квартирники з 2004 року. Спочатку це були невеликі квартири і парки, де збиралося до 60 чоловік, а з ростом впізнаваності артиста з'явилася необхідність у більших майданчиках. Однак, завдяки харизмі музиканта, у відчуттях слухача нічого не змінилось.

Якщо на великих концертах вам бракує почуття поєднанності з автором, то квартирник саме для вас! Чекаємо на всіх 14 березня в Будинку Кіно! Буде душевно!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сергій Бабкін. «Квартирник» відбудеться 16 травня, 19:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+