Сумасшедшая комедия

Ціна: від 50 грн
Тривалість
02:30
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Опис

Увага! Вікове обмеження на відвідування вистави 18 років

божевільна комедія

вистава на 2 дії за п'єсою «Що підглянув дворецький»

Дія відбувається в кабінеті доктора Прентіса - головного лікаря психіатричної лікарні, куди приходить молода і красива дівчина Джіральдіна Барклі найматися на посаду секретарки. Хто б міг подумати, що самий звичайний день перетвориться в безумство і герої комедії потрапляти в запаморочливе кількість безглуздих, але смішних і заплутаних ситуацій. Всі вони будуть робити помилки, які будуть намагатися виправити, але виправляючи, знову і знову потрапляти в пастку шаленого дня.

 

Постановка - Олег Русов

Сценографія - Тетяна Ведмідь, заслужений діяч мистецтв України

Костюми - Аліна Горбунова

 

Світло - Володимир Мінаков, заслужений працівник культури України

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сумасшедшая комедия відбудеться 19 квітня, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+