Лебедине озеро (балет)

Всі квитки продані

Опис

ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
12 квітня 18-30
БІЛИЙ ЛЕБІДЬ VS ЧОРНИЙ ЛЕБІДЬ
Романтичні образи цього балету хвилюють и дорослих и юних глядачів, а Білий Лебідь давно Вже ставши символом балетного мистецтва. Балет «Лебедине озеро» П.І. Чайковського - знаковий спектакль для СхідОPERA. Саме ЦІМ балетом відкрівала свой перший сезон балетна трупа нашого театру в далекому 1925 году. І далі «Лебедине озеро» стало Ніби провідною зіркою для всієї історії становлення та розвитку харківського балету. Легенда Нашої сцени - Зіркова пара Світлана Коліванова та Теодор Попеску - предложили таку інтерпретацію образів головних героїв, якові Дбайливий підтрімує в СУЧАСНИХ постановках балету нове поколение танцівніків.
Існує напівзабута традиція, коли роли Білого та Чорного лебедів віконують Різні балерини, что підкреслює особливе вдачу кожної та вносити додатково інтрігу у сценічну дію. Такою буде зокрема вистава «Лебедине озеро» 12 квітня, у Якій в роли Одетти Виступ популярна балерина, народна артистка України Катерина Кухар, а партію Оділлії (тобто Чорного лебедя) танцюватіме художній керівник балету СхідОPERA, заслужена артистка України Антоніна Радієвська. Партнером обох балерин у роли принца Зігфріда віступатіме заслужений артист України Олександр Стоянов. Цей своєрідній творчий «баттл» Уперше в історії судітімуть харківські Глядачі, оцінюючі творчі здобуткі знаних майстрів української балетної сцени.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лебедине озеро (балет) відбудеться 12 квітня, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

31 березня, 18:00
Дніпро Академічний театр опери та балету ціна: від 50 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 54
Питання? Відповідь!
+