ПРЕМЬЕРА "МИСТЕРИИ ПАНДОРЫ" балет

5 квітня, 18:30, п’ятниця
Ціна: від 150 грн
Тривалість
01:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

 У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.Лисенка / "СхідOPERA" готується цікавий творчий проект, прем'єру якого можна буде побачити вже в лютому. Його автором є художній керівник балету, заслужена артистка України Антоніна Радієвська, яка, до речі, незабаром відсвяткує 20-річчя творчої діяльності виконанням головної ролі у балеті «Собор Паризької Богоматері». Одночасно вона готує нову постановку як балетмейстер разом з головним диригентом театру Дмитром Морозовим, співавтором музичної редакції Павлом Багинським і художником,  заслуженим артистом України Олександром Лапіним.
 
Задум нового балету унікальний. По-перше, він буде поставлений на музику великого німецького композитора Рихарда Вагнера, музика якого після 1935 року звучала в нашому театрі тільки  в концертних програмах. Оригінальний і сам задум постановки під умовною назвою «Містерії Пандори», автором лібрето якої також є А. Радієвська. Вона притягнула в якості героїв персонажів античних міфів,  і, найперше, Зевса, Прометея і  красуню  Пандору, яку в пролозі зліпили  боги на Олімпі.
 
Проте основна дія балету відбувається на нашій грішній землі, куди потрапляє і загрозлива Скринька Пандори з  нещастями,  і колишні мешканці Олімпу, що отримали людський вигляд. До прем'єри не розкриватимемо інтригу задуму і подробиці розвитку сюжету. Але важливо, що,  як і в нашому житті, в цій історії «надія помирає останньою». А   грецькою надію звуть Эльпіс, тобто самовідданий юнак з цим ім'ям теж стане героєм балетного оповідання, а  їх з Пандорою   з'єднає велике почуття кохання.
 
Спектакль задуманий, за вагнерівськими масштабами, як грандіозне дійство за участі усієї балетної трупи. Вже сьогодні почалася підготовка до виготовлення костюмів, декорацій та іншого сценічного устаткування. А талановиті творці балету не просто з надією підходять до його створення, а упевнені в   успішній реалізації свого проекту. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ПРЕМЬЕРА "МИСТЕРИИ ПАНДОРЫ" балет відбудеться 5 квітня, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+