ТИСЯЧА ТА ОДНА НІЧ

3 квітня, 18:30, середа
Ціна: від 150 грн
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Опис

Балет «ТИСЯЧА ТА ОДНА НІЧ» Ф.Аміров

Казка, відома кожному, у супроводі чарівної музики Ф. Амірова. Один з найяскравіших і найкрасивіших балетів оперного театру, наповнений почуттями, переживаннями, емоціями і не позбавлений частки гумору. Запальна східна музика і яскраві танці роблять неповторним балетний варіант стародавньої казки. Це історія про чисте, мудре і прекрасне кохання, втілена на сцені харківськими майстрами балету.

Короткий зміст

Ця історія відбулась в дуже давні часи, коли у світі правили царі, невірність в коханні каралася смертю, а вдачі людські дуже відрізнялися від нинішніх.

Якось один з тих царів ‑молодий і могутній Шахріяр, розставшись з коханою жінкою, попрямував на полювання. Раптово повернувшись у палац, він побачив жінку в обіймах раба. Обманутий чоловік, скривджений правитель у присутності свідків його ганьби розправляється з жінкою і приходить до страшного рішення ‑стратити всіх молодих жінок країни.

Несамовитий у своєму обуренні Шахріяр, і марні благання засуджених на страту жінок.

Але ось у світ Зла і насильства входять Краса і Мудрість ‑ це Шехерезада. І відбувається неймовірне. У жорстокому серці Шахріяра пробуджується любов. Але він невблаганний, навіть покохавши, ‑ і Шехерезаду чекає смерть.

Починається боротьба Розуму із Злом, Любові з Ненавистю. Не відразу здається Шахріяр. Тисячу і одну ніч проводить він в невідомій йому досі чудовій країні казок Шехерезади, доки він знову знаходить віру в Любов і Добро.

Шахріяр і Шехерезада жили щасливо. Він, як і раніше, любив їздити на полювання, а Шехерезада, як розповідє легенда, завжди була йому вірною...

Тривалисть1год. 50 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ТИСЯЧА ТА ОДНА НІЧ відбудеться 3 квітня, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+