ТУРАНДОТ

4 квітня, 18:30, четвер
Ціна: від 100 грн
Тривалість
02:50
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Опис

«ТУРАНДОТ» Дж. Пуччіні

 

Італієць Джакомо Пуччіні написав оперу про гордовитої китайської принцесі Турандот, яка ненавидить усіх чоловіків у світі. Той, хто не зможе розгадати три її загадки, загине. А той, хто зможе - стане її чоловіком. Однак і самій принцесі доведеться розгадати непросту загадку!

Тривалість: 2 ч. 50 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ТУРАНДОТ відбудеться 4 квітня, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+