ПОПЕЛЮШКА (ХХШ)

21 квітня, 11:30, неділя
Ціна: від 50 грн
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

ПОПЕЛЮШКА (ХХШ)

Немає на світі казки, більш улюбленої і дітьми і дорослими, ніж казка Шарля Перро про Попелюшку, її чудовою чарівної туфельці і прекрасному Принца. Ця дивовижна історія давно живе на театральній сцені і в кіно.

Великий композитор Прокоф'єв Сергій Сергійович, який написав багато чудової музики, автор опер, симфонічної, хорової та камерної музики, знаменитого балету "Ромео і Джульєтта", теж любив казку про Попелюшку. У 1940 році Галина Уланова підказала композитору ідею казкового балету, передчуваючи, що саме геніальний Прокоф'єв здатний створити таку яскраву, образну, то ліричну, то гротескну, істинно "театральну" музику. Так в 1944 році народився цей балет, і, напевно, збулася мрія самої Попелюшки про те, щоб розповісти свою історію в танці. Адже Попелюшка так любила танцювати. З тих пір балет був поставлений в багатьох театрах світу. А сьогодні він народжується заново, тому що його виконавці - діти, артисти Дитячого балетного театру м.Харкова.

У 1999р. видатний російський хореограф народний артист Росії Ігор Чернишов здійснив цю постановку для юних артистів - учнів школи.

Лібрето Н.ВОЛКОВА в редакції нар. арт. Росії І.А.ЧЕРНИШЕВА

Композиція і хореографія нар. артист Росії Ігор ЧЕРНИШОВ

Асистент хореографа І.А.РУМЯНЦЕВА-ЧЕРНИШОВА

Художник-постановник Ольга Сибірцева

Художник-декоратор Г. Батий

Звукооператор А. ХАРЧЕНКО

Педагоги-репетитори Н.РЖЕВСКАЯ, Т.СТАРІКОВА, С.Петрова, Т.ЧЕРКАСОВА, Є. СОЛОВЙОВА, А.БРОВКО

Художній керівник Дитячого балетного театру заслужений діяч мистецтв України

Наталія Ржевська

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ПОПЕЛЮШКА (ХХШ) відбудеться 21 квітня, 11:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+