Театр магії "Strekoza". «Прикоснитесь к магии»

30 березня, 19:00, субота
Ціна: 120 грн
Тривалість
01:15
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Моновистава-ілюзія «Доторкніться до магії» в Харкові

Чи є в житті місце справжнім чудесам, або вся магія і чарівництво залишилися в дитинстві? У моновиставі «Доторкніться до магії» ілюзіоніст Дмитро Мосін поділиться з глядачами історіями з власного життя і роздумами про неї, і за допомогою фокусів підніме завісу буденності, яка, часом, приховує «звичайні чудеса», що наповнюють наше життя. Глядачі зможуть самі стати учасниками вистави і побачити як відбуваються фокуси не по телевізору, а буквально на очах або навіть у них в руках! В наш час, коли вже важко чимось здивувати, в спектаклі єдиного в Україні театру магії «Стрекоза» ви побачите незрозумілі речі і зможете пережити нові відчуття.

Відпочиньте від проблем і буднів і поринути в атмосферу чарівництва, гумору, доброти і магії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр магії "Strekoza". «Прикоснитесь к магии» відбудеться 30 березня, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+