Театр "Может быть". "Спасательный круиз"

31 березня, 14:00, неділя
Ціна: 70 грн
Інші дати
Тривалість
01:00
Без антракту
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Що цікавого може статися з трьома пінгвінами на крижині посеред океану? Ну, звичайно ж-кінець світу! Історія проста і комічна: Три найкращих друга-пінгвіна під час всесвітнього потопу отримують квитки на Ноїв ковчег. Але що ж робити, якщо квитків два, а пінгвінів троє ???

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Может быть". "Спасательный круиз" відбудеться 31 березня, 14:00, неділя в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

13 квітня, 14:00
Харків Будинок Актора ціна: 70 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 136
Питання? Відповідь!
+