«[Не] торкайся». Художній фільм. Кіноклуб Magnolia

22 березня, 19:00, п’ятниця
Ціна: 99 грн
Інші дати
Тривалість
02:05
Бронь На касу
72
години
16+
Мовою оригіналу

Опис

Кіноклуб Magnolia та дистриб’ютор Kinove представляють серію харківських прем’єр трьох хітів Берлінського кінофестивалю 2018, з лекціями та обговореннями.
 
[НЕ] ТОРКАЙСЯ
Touch Me Not
Режисерка: Адіна Пінтіліє
Румунія, Німеччина, Чехія, Болгарія, Франція. 2018. Драма. 125 хв.
У ролях: Лора Бенсон, Томас Лемаркіс, Крістіан Баєрляйн, Ґріт Ульманн, Адіна Пінтіліє, Ганна Гофманн, Сіні Лав, Ірмена Чічікова, Райнер Штеффен, Ґеорґій Налджієв, Дірк Ленґ, Аннетт Савалліш.
 
Фільм-переможець 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю 2018 року, «Золотий ведмідь».
 
Розкажи, як ти любиш, і я зрозумію, як любити.
 
Режисерка разом зі своїми персонажами досліджує близькість. Зберігаючи невловиму межу між реальністю та вигадкою, [НЕ] ТОРКАЙСЯ показує емоційний шлях Лори, Томаса та Кристіана й пропонує проникливий погляд у їхні життя. Вони прагнуть близькості, але також глибоко бояться її – вони працюють, щоб подолати старі патерни, захисні механізми і табу, щоб нарешті перерізати пуповину і вивільнитися.
 
[НЕ] ТОРКАЙСЯ шукає на близькість у найбільш несподіваних місцях – як любити одне одного не втрачаючи себе.
 
Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 
Коли: 22 березня, п’ятниця, 19:00.
Де: INVITE HUB,  ул.. Скрипника, 14-А.
Як: великий екран, якісна картинка (full-hd проектор), розподілена акустика, зручні крісла. Культурно, без попкорну, дзвону та світла в очі телефонів, розмов під час перегляду.
Що окрім фільму: вступна лекція до, загальне обговорення, обмін думками, розкриття незрозумілого та впущеного після перегляду.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

«[Не] торкайся». Художній фільм. Кіноклуб Magnolia відбудеться 22 березня, 19:00, п’ятниця в Invite Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

2 квітня, 19:00
Харків Invite Hub ціна: 99 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 48
Питання? Відповідь!
+