У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

КАМТYГЕЗА

1 листопада 2013, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Утреннее шоу Радио РОКС от Сони Сотник и Сергея Кузина КАМТYГЕЗА.В рамках всеукраинского тура утреннего шоу [КАМТУГЕЗА] Соня Сотник и Сергей Кузин приедут в Харьков 1-го ноября, чтобы выступить в клубе «РОЯЛ».Если вы являетесь ярым поклонником радиошоу КАМТУГЕЗА и хотите увидеть, как делается шоу в живую, а также принять участие в рубриках утреннего шоу – приезжайте в Харьков на мега веселое пати от Radio ROKS. У каждого будет возможность в живую услышать Сергея Кузина и Соню Сотник .

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КАМТYГЕЗА відбудеться 1 листопада 2013, 20:00, п’ятниця в Клуб "ROYAL". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.